TUR PROGRAMI

01 MAYIS - 31 EKİM ARASI HER GÜN YAPILMAKTADIR

 

SULUADA (BÖLGESEL ADIYLA MALDİVLER) özellikle Akdeniz foklarının barınağı olan SULU ADA böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen soğuk suyun çıktığı yer mutlaka gidilmesi gereken yerlerdir. Tur programını detaylı açıklamadan önce belirtmek isteriz ki biz, özel tekne turları yaptığımız için programlarımızı hava şartları, koyların doluluk oranı ve misafirlerimizin arzuları doğrultusunda belirliyoruz. Diğer tur tekneleri ile aynı koyları paylaşmak yoğunluğa sebep olduğu için misafirlerimizin kendilerini rahat ve özgür hissedebileceği sakin koyları tercih ediyoruz. 

Turumuza ilk olarak bir günaydın ile sabah 07:30 da sizleri bulunmuş olduğunuz ana caddelerde ki güzergahınızdan alarak başlıyoruz

 Adrasan limanında bizleri bekleyen yatımıza yerleşip saat 10:30 da kendimizi akdenizin soğuk ve berrak sularına bırakıyoruz. İlk olarak SULU ADA da ilk molamızı 2 saat olarak veriyoruz. Suluada sonrası Teknemiz Amerikan Koyu ve Kargıcak koylarında da 1'er saat yuzme molaları verillmektedir. Yatımız her koyda ortalama bir saat yüzme ve güneşlenme molası vermektedir. Bu esnada yine denizin bizlere ikramı olan balıklarımız yanında ev yemeği tadında ki mezelerimiz ile öğlen yemeğimizhazır olurken demir atan yatımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından bir başka koya doğru hareket ile günün sonuna doğru gelirken akşam günün yorgunlugunu ikramımız olan meyve - çaylarımızı yudumlayarak limana 17:30 de dönüyoruz.

Liman da Teknemiz den İniyoruz. Adrasan da 1 Saat Serbest Zaman Veriyoruz. Adrasan da Sahil Keyfimizden Sonra Aracımıza binerek Antalya’ya Hareket ediyoruz. 20:30 civarı almış olduğumuz noktalar da sizlerle vedalaşarak bir sonraki turumuzda sizleri tekrar aramızda görmek temennisi ile ayrılıyoruz. Hoş çakalın dostça kalın bizimle kalın katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz.

NOT : DENİZ DEKİ DALGA DURUMUNA GORE UGRANACAK KOYLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. ALTERNATİF KOYLARA GİDİLECEKTİR.

 

TUR PAKET ÜCRETLERİ

LİMANA KENDİ GELEN KİŞİBAŞI ..........75 TL

LİMANA KENDİ GELEN 04 12 ÇOCUK.. 60 TL

ULAŞIM+YAT TURU KİŞİ BAŞI              110 TL

ULAŞIM+YAT TURU 04 - 12 ÇOCUK     90 TL

ULAŞIM+YAT TURU 00 - 03 ÇOCUK      FREE

Tur Hakkında Detaylı Bilgi İçin 

0 (242) 324 16 03
info@sayantalia.com


Gönder